Анита сакала тетоважа на најчудното место, па го прашала својот татко за дозвола, па тој и го дал одговорот кој не го очекувала

Тој ги изненади сите нејзини фанови.

Преубавата и планетарно позната бразилска пејачка Анита одлучи да направи уште една тетоважа, само овој пат во пределот на ан.ус.от.

Анита, од само за нејзе познати причини решила да и на тоа место нацрта нешто убаво, а интересно е што претходно го прашала својот татко за дозвола.

“Сакав да се тетовирам анпредок, но ми падна на памет тоа да го направам и позади. Бидејќи својот татко и денес го прашувам за се, се консултирав со него” изјави Анита во ријалити емисијата Илхадос ком битс.

Таткото, изгледа, не бил толку изненаден од нејзиниот предлог.

“Ми рее дека нема ништо против тетоважа доколку целиот процес не ме боли. Сега сум многу среќна, го имам и неговиот благослов”, изјавила Анита кои сликите од тетовирањето им ги наплаќала по 18 долари на своите фанови.

Author: Р К

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *