За новата фотографија на Џеј Ло, зборува цел свет (ФОТО)

Нејзиното селфи во бело боди со високи изрази, кои дополнително ги истакнува мускулите на нејзиното тело, ги воодушеви нејзините фанови, но и ги остави без зборови.

Без шминка на лицето, подигната коса, Џенифер Лопез уште еднаш успеа да се надмине самата себе.

Како што напишала под селфито, неделата во нејзината куќа е посветена за посебна нега, со кое нејзиното тело дополнително блеска.

Иако има 51. година, на основан а нејзиниот изглед тоа никогаш не би го рекле. Таа редовно вежба и на својот изглед посветува огромно внимание, па не не чудо што оваа фотографија успеа да собере повеќе од 5.5 милиони лајкови.

Погледнете ја фотографијата во продолжение:

Author: Р К

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *