Македонија на нозе после интервјуто на Зоран Заев (твитер реакции)

Македонската заедница на Твитер на нозе после интервјуто на Зоран Заев.

Лавина од негативни реакции во јавноста и на социјалните мрежи предизвика интервјуто на премиерот на С. Македонија Зоран Заев за бугарската агенција БГНЕС.

 

 

Author: Р К

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *