Одговорно шеташе на улица со маска, но заборави да облече нешто друго (ФОТО)

Делила Бела Хамлин, дваесетидвегодишна инфлуенсерка и модел, ќерка на славниот актерски пар Лиса Рин и Хари Хамлин.

Освен со манекенство, таа се занимава и со музика, а се појавувала и во ТВ шоуто “The Real Housewives of Beverly Hills” во кое нејзината мајка е една од главните ѕвезди.

На својот Инстаграм профил собрала вртоглави 1,3 милиони следачи, на кои често им прикажува неверојатни фотографии.

Атрактивната Делилах знае да го привлече вниманието на себе дури и кога заминува во обична прошетка, а така бее и овие денови – имено, на улиците на Лос Анџелес е снимена со заштитна маска на лицето, во војнички панталони и топ под кој нема облечено ништо друго. Лежерниот аутфит го дополнила со штикли, и секако, се пофали на Инстаграм.

Author: Р К

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *