Повторно се шири снимка како принцот Фили пцye фотограф (ВИДЕО)

Британскиот принц Филип пoчинa вчера на 100 годишна возраст, а социјалните мрежи се преполни со реакции.

Многумина на социјалните мрежи се простуваат од принцот Филип, а повторно стана вирална снимката на која сопругот на кралицата Елизабета со пcовка на фотографот му порачува да побрза.

Еден корисник на Твитер сподели клип на кој се слуша како Филип инсистира фотографот да побрза со правењето на фотографијата.

“Мој омилен спомен на принцот секогаш ќе биде она кога му рече на фотографот да ја направи **** фотографија”, напиша Крис Роуз со видеото настанато во јули 2015 година, а кое повторно стана вирален хит на социјалните мрежи.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Author: Р К

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *