Родителите не знаат што да прават: Нивната 14 годишна ќерка добила син со своето 11 годишно момче Иван, а сега имаат нова вест

Ова девојче не престанува да ги изненадува сите.

Има ли крај за изненадувањата од оваа девојка која веќе е светска ѕвезда?

Русинката Дарија Суднишникова (14), која минатиот август се породи после врската со момчето Иван (11) сега соопшти дека повторно е бремена.

“Се надевам дека овој тест кој ви го покажувам не е точен, но изгледа навистина е”, напишала Дарија на еден од своите Инстаграм профили кои ги следат милиони луѓе.

Дарија потоа открила дека со Иван сега се само пријатели, како и дека веќе три месеци е среќно заљубена во две години постариот Паша Бошко (16), што може да се види по последните слики на Инстаграм.

Она што Дарија сега додала е дека нејзината мајка не знае што да прави после новите информации за бременоста, додека таткото, со кој не ни живеела, исто така не одговара на пораките на телефон.

“Не ми е јасно како забременив бидејќи имавме однос со заштита” напишала Дарија.

Дарија Суднишникова се нашла во центарот на вниманието во Русија во март минатата година кога прво откри дека забрменеила на 13 години со три години помладиот Иван.

Тие двајца гостуваа во разни емисии заедно со угледни доктори кои тврделе дека такво нешто е невозможно да се случи.

После два месеца признала дека едно момче од крајот ја cилyвaл, што потоа се покажало како точно, кога го споредила неговиот ДНК материјал со оној на ќерката Каролина која ја добила во август.

На почетокот на оваа година таа истакна дека со Иван завршила, односно дека сега се само пријатели и повеќе нема да се гледаат.

Од јануари започна да објавува и слики со извесен Паша Бошко со кој изгледа повторно направила дете. Второ, на нејзина 14 годишна возраст.

Author: Р К

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *