Селма Хајек објави фотографија на Инстаграм, а мажите не можат да престанат да гледаат во неа (ФОТО)

Годините на оваа жена не и можат ништо.

Една од најпознатите холивудски актерки, Селма Хајек храбро гази во шестата деценија, а изгледа подобро од било кога. Иако има 54 години, на нејзиниот изглед, но истава би и подзавиделе и двојно помлади девојки.

Актерката никогаш не бегала од својот вистински изглед и не се обидувала да биде нешто кое не е, туку со гордост ја истакнува својата природна убавина. Така беше и овој пат, кога позираше пред морето, во костим за капење.

Прекрасната коса и ставата која како да зборува “тоа сум јас и не ми можеш ништо”, Селма уште еднаш покажа како би требало да изгледа вистинска жена.

Погледнете ја фотографијата во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Author: Р К

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *