Posted in Забава

Запомнете го овој датум во 2021 година: Мистериозен човек тврди дека тогаш на планетата СЕ ЌЕ СЕ ПРОМЕНИ

Патник низ времето нагласи дека после овој ден во годината ќе се промени составот на водата, но и човечкиот организам. “Луѓе, запомнете го 7. октормври…

Continue Reading... Запомнете го овој датум во 2021 година: Мистериозен човек тврди дека тогаш на планетата СЕ ЌЕ СЕ ПРОМЕНИ
Posted in Забава

Три хороскопски знаци кои имаат најмали шанси да се збогатат, никако не им оди со парите

Парите на сите ни се потребни, но секогаш некои го имаат повеќе, некои помалку, а некои воопшто го немаат. Според пишувањата на астролозите, често хороскопскиот…

Continue Reading... Три хороскопски знаци кои имаат најмали шанси да се збогатат, никако не им оди со парите
Posted in Забава

Неверојатна сцена: Требаше да ја бакне невестата, а потоа се појави неговата жена (ВИДЕО)

Неверојатната сцена се случила на една венчавка во Кина на кој изненадно сеп ојавила поранешната жена на младоженецот, и тоа во венчаница. Девојката им пришла…

Continue Reading... Неверојатна сцена: Требаше да ја бакне невестата, а потоа се појави неговата жена (ВИДЕО)
Posted in Забава

Девојкава покажа несекојдневен талент, нејзините усни се претвораат во магија кога ќе земе чаша (ВИДЕО)

Еден од најретките музички тлаенти во светот. Комичарка од Калифорнија ги воодушевува своите следачи на социјалните мрежи со својот несекојдневен талент. Тејлор најпрво на ТикТок,…

Continue Reading... Девојкава покажа несекојдневен талент, нејзините усни се претвораат во магија кога ќе земе чаша (ВИДЕО)
Posted in Забава

Само за остро око: Колку луѓе гледате на сликата? (ФОТО)

Ајде малку да се забавуваме. Обожавате мозгалици? Мозгалиците од вас бараат способност, концентрација и забележување на детали, а на мозокот му помагаат подобро да обработува…

Continue Reading... Само за остро око: Колку луѓе гледате на сликата? (ФОТО)
Posted in Забава

Трамп упадна на свадба па одржа политички митинг, гостите плачеа од смеење (ВИДЕО)

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп го зазеде централното месо на подиумот во текот на една венчавка во неговиот клуб “Mar-A-Lago” и се жалеше на губењето…

Continue Reading... Трамп упадна на свадба па одржа политички митинг, гостите плачеа од смеење (ВИДЕО)
Posted in Забава

Што се случува кога ќе заборавите да ја повлечете рачната? (ВИДЕО)

Надзорната камера од гаража сними необична ситуација која можеше да заврши навистина лошо, но за среќа, сопственичката на автомобилот не беше повредена. Жената го паркираше…

Continue Reading... Што се случува кога ќе заборавите да ја повлечете рачната? (ВИДЕО)
Posted in Забава

Направиле огромен вулкан од чкорчиња, го запалија, но не очекуваа да се случи вакво нешто (ВИДЕО)

Креаторите од Јутуб каналот Лавина направија мал експеримент во кој со помош на голем број чкорчиња направиле вулкан. Тие внимателно ги залепиле и сложиле чкорчињата,…

Continue Reading... Направиле огромен вулкан од чкорчиња, го запалија, но не очекуваа да се случи вакво нешто (ВИДЕО)
Posted in Забава

Богаташ во Белград се обиде да ќари “спонсоруша” а потоа пристигна она што тој не го очекуваше (ВИДЕО)

Богаташ во Белград се обиде да ќари “спонсоруша” а потоа пристигна она што тој не го очекуваше. Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за…

Continue Reading... Богаташ во Белград се обиде да ќари “спонсоруша” а потоа пристигна она што тој не го очекуваше (ВИДЕО)
Posted in Забава

Колку е лесно да ќариш девојка која прв пат ја гледаш ако имаш многу пари? (ВИДЕО)

Колку е лесно да ќариш девојка која прв пат ја гледаш ако имаш многу пари? Компилација од најдобрите Gold Digger пренкови. Погледнете го видеото во…

Continue Reading... Колку е лесно да ќариш девојка која прв пат ја гледаш ако имаш многу пари? (ВИДЕО)